graphic_fortheclassroom_ChangingtheWorld_baby_Kindermusik_facebook_1200x1200

З жовтня 2017 Kindermusik with Tetyana Belyayeva продовжує заняття Kindermusik для діток від народження до 7 років!

Діти займаються разом з батьками, а заняття ведуться англійською мовою та базуються на музичних вправах і рухливих іграх від Kindermusik International – найкращого у світі англомовного розробника музично-лінгвістичних програм для дошкільнят.

www.kindermusik.com

Прослуховування і повторення пісень, віршиків, чантів, виконання фізичних вправ, що ілюструються конкретними рухами та діями, виконання музичних завдань, що озвучуються англійською, записаною носіями мови, ілюстрація нових слів за допомогою малюнків, фото, відео допомагає малюкам розуміти іноземну мову без перекладу, а також:

  • сприяє звиканню до звучання аутентичної англійської мови 
  • формує правильну вимову 
  • дає змогу запам’ятати ключові слова за допомогою багатьох повторень

Окрім музичних, лінгвістичних та фізичних вправ, ліцензований викладач Kindermusik практикує з дітками прості базові діалоги, нарощує словниковий запас за допомогою спеціально розроблених тематичних юнітів: На фермі, У місті, Транспорт, Кольори, Тварини, Мій день, Я сам, Пляж та інших. 

На кожному занятті діти співають та грають на простих музичних інструментах – шейкери, палички, дзвіночки, хусточки – що розвиває їх відчуття мелодії  та ритму, знайомить з основами музичної грамоти (темп, ритм, пауза, тембр), а також шліфує дикцію, спонукає вільно виражати свої емоції, навчає керувати ними. 

Навчання Kindermusik продовжується і вдома – програма надає батькам електронні домашні матеріали для прослуховування пісень, віршиків, коротких історій англійською, для ігор з яскравими роздруківками у колі родини. 

Навчання за тематичними юнітами з використанням домашніх матеріалів починається з 1-го жовтня. Теми юнітів, що використовуються на заняттях та вдома, оновлюються щомісяця. Вартість домашніх матеріалів для однієї сім’ї – 600 грн на 2 місяці, передплата.

З розкладом Ви можете ознайомитися тут:

розклад і контакти

Comments are closed.

Post Navigation