більше, ніж музика

 

 

graphic_fortheclassroom_ChangingTheWorld_toddler-hands-eggshaker_kindermusik_facebook_1200x1200

 

Захоплюючі музичні заняття Кindermusik, що відповідають віковим особливостям малюків, пропонують ретельно підібрані послідовності інтегрованих активностей та закладають фундамент для оптимального мультисенсорного розвитку дитини.

Кожне заняття сприяє підготовці дітей до навчання в цілому, підживлює необхідні галузі розвитку та демонструє багаточисленні варіанти індивідуального підходу до навчання. 

Наші музично-рухливі вправи ретельно і творчо розроблені для того, щоб сприяти розумовому, лінгвістичному, фізичному, творчому та соціально-емоційному розвитку дитини.
Плюс, Кindermusik фокусується на різних музичних концепціях, жанрах та стилях, а також допомагає прививати любов до музики як такової, що триватиме впродовж життя.

Музика – це природній інструмент для розвитку мовлення, а також – для вивчення іноземної мови. Дуже легко запам’ятати нові слова, якщо вони перекладені на музику та заримовані.

Наукові дослідження демонструють, що музичний досвід має неабиякий вплив на фонематичний слух (здатність розпізнавати та розрізняти фонеми, найменші звукові одиниці в усному мовленні), а також  на фонологічну обізнаність – можливість розрізняти основні звуки мови, розпізнавати зв’язки між звуками і буквами, визначення ритму і алітерації мови. Фонологічна обізнаність пов’язана із розвитком експресивної мови і виступає необхідною умовою формування навичок читання.