Tetyana Belyayeva

014

 

Щиро вітаю, друзі:)))

Запрошую Вас на зустріч із Kindermusik – програмою #1 у світі, що розвиває діток від народження до 7 років за допомогою музики та руху!

www.kindermusik.com

Kindermusik – це музично-лінгвістичні ігрові заняття для дітей та батьків, що проходять раз на тиждень у комфортній сімейній атмосфері. 

Мова занять та пісень – англійська.

015Я – викладач та перекладач англійської та німецької мов, МВА, мама трьох хлопчиків, дружина музиканта, і дуже люблю співати англійською та грати на укулєлє:) Мій 20-річний досвід викладання мов діткам різного віку підтверджує – щоб навчити малюків любити іноземну мову, а згодом – і вільно спілкуватися нею, необхідно грати з ними у музичні та рухливі ігри, продивлятися та коментувати кумедні відео, читати їм вголос коротенькі цікаві історії, слухати разом інструментальну музику – для розвитку музичного слуху, а також  веселі пісні – для легкого повторення фраз, що вивчаються.  Kindermusik надає викладачам ці ресурси для використання на заняттях.

І все ж, найкращі вчителі для дитини – це батьки, тож всі вправи на заняттях ми робимо разом, дорослі і діти. Зрозуміти настрій дитини, її емоційний відгук на те, що відбувається, ліпше за все допомагає музика, яку Ви можете також слухати вдома, користуючись домашніми матеріалами Kindermusik. 

Музична колекція Kindermusik – це неймовірна за своїм розмаїттям підбірка народних пісень з усього світу – з Великої Британії, США, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Італії, Франції, Китаю, Японії, країн Латинської Америки та Азії. Кожна пісня – це конкретна вправа, розроблена міжнародною командою психологів та педагогів для розвитку певних вмінь дитини відповідно до її вікових особливостей. 

Класичні твори мають м’яке звучання та скорочені версії, і малюки мають змогу ознайомитися із культурною спадщиною людства, слухаючи музику Моцарта, Баха,  Бетховена, Гайдна, Чайковського, Римського-Корсакова, Шопена, Шуберта, Ліста, Сен-Санса, Штрауса, Дебюссі та інших великих композиторів.

Kindermusik знайомить діток із різними стилями – класична, народна музика, джаз, блюз, спірічуелс, а також зі звучанням різних музичних інструментів: скрипка, віолончель, фортепіано, барабани, флейта, саксофон, металофон, гітара, укулєлє, арфа, губна гармошка, тощо.

016Діти та дорослі вчаться на заняттях відбивати ритм за допомогою шейкерів, дзвіночків, ритмових паличок, сенд-блоків, реагувати на зміну темпу в музиці, граючись із кольоровими хусточками. Ми рахуємо долі англійською, що вдосконалює комунікативні навички малюків та розвиває їх математичні здібності. 

Не секрет, що музика розвиває також і фонематичний слух у дітей, спів шліфує вимову, а рухливі ігри дозволяють діткам задіяти все тіло, що допомагає відтворити та запам’ятати необхідні для спілкування дієслова та назви частин тіла.

Всі пісеньки записані носіями мови, дорослими і дітьми – соло, в дуеті, тріо, квартеті та хорі. Діти слухають твори, що виконуються музикантами в унісон, в каноні, в “ехо”-повторах, – і з задоволенням підспівують. 

Завітайте з дітками на заняття Kindermusik – і гарний настрій вам буде забезпечено, як в класі, так і вдома:))))

017

 

Мій розклад у лютому-травні 2018:

 

Чоколівка, ДМШ №7

Чоколівський бульв., 25, клас 13

П’ятниця

10:00 – дітки від 2 до 3

 

Лук’янівка, Агенція МірОН

вул. Дегтярівська 25а, корпус 1 Космополітен

Четвер

18:00 – дітки від 3 до 5

Субота

10:00 – дітки від народження до 1,5

11:00 – дітки від 1,5 до 3

12:00 – дітки від 3 до 5

 

м. Осокорки, Клуб Smartik

вул. Завальна, 10г

П’ятниця

17:45 – дітки від 1 до 2

18:45 – дітки від 2 до 4

 

м. Осокорки, Сервіс Кофе-Няня

пр. Бажана 14, кв 52

Неділя

10:00 – дітки від 2 до 4

11:00 – дітки від 1 до 2

 

Оболонь, Студія Smile (ціни згідно прейскуранту студії)

вул. Героїв Сталінграду 8, корп.9

Вівторок, Четвер

10:00 – дітки від 1 до 2

11:00 – дітки від 2 до 3

12:00 – дітки від 3 до 5 (англійська мова)

 

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ РАЗОМ З БАТЬКАМИ

БАТЬКАМ НАДАЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННІ ДОМАШНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОВТОРЕННЯ МУЗИЧНИХ ІГОР  З ДІТЬМИ ВДОМА

 

Вартість занять:

разове відвідування – 150 грн.

абонемент на 4 заняття – 560 грн.

електронні домашні матеріали на 1 місяць – 350 грн.

 

Телефони – 050 386 386 7 (якщо не можу говорити, шліть СМС або напишіть у вайбері)

https://www.facebook.com/tetyana.belyayeva

belyayevy@yahoo.com